tiskové zprávy

Zde najdete naše ​aktuality. Těšíme se na váš zájem o naš​e ​aktivity. Máte-li jakékoliv dotazy, pak prosím spojte se s námi.

Školení pro projektanty, dodavatelské firmy a investory

9. května 2017

Termíny školení projEktantů


Vážení obchodní přátelé,

firma DencoHappel CZ a.s. Vás srdečně zveme na tradiční školení pro projektanty, dodavatelské firmy a investory, které se uskuteční podle regionů v následujících termínech:

Jižní a západní Čechy

16.5.2017 - Č.Budějovice
17.5.2017 - Plzeň
Kontakt - E-mail: Tomas.Richter@flaktgroup.com,  
Michaela.Richterova@flaktgroup.com

Jižní Morava
6.6.2017 - Brno
Komtakt - E-mail: Petr.Nykodym@flaktgroup.com

Severní Morava
7.6.2017 - Mosty u Jablůňkova
Kontakt - E-mail: Michal.Trcka@flaktgroup.com

Střední Čechy 
13.6. 2017 - Praha
Kontakt - E-mail: Robert.Trojan@flaktgroup.com,  
David.Cinovec@flaktgroup.com 

Východní Čechy
14.6. 2017 - Dvůr Králové
Kontakt - E-mail: Roman.Bujarek@flaktgroup.com

Pro účast na školení podle regionu, prosím kontaktujte příslušné obchodní zastoupení.

Program školení:
12,30  Příchod
13,00  Zahájení
13,15  Topení a větrání s Ecodesignem
13,45  Indukční jednotky
14,15  Kompaktní jednotky  eQ PRIME
14,45  Přestávka
15,15  Integrované chlazení – ReCOOLER
16,00  Nová regulace ISYteq
16,30  Novinky přesné klimatizace
17,00  Ukončení a večeře

© 2017 DencoHappel. All rights reserved.