Konstruktér – specialista chlazení

Předpoklady:
• VŠ technického zaměření. Obor Energetická zařízení, Strojní chlazení, TZB a nebo konstrukce strojů
• Angličtina – středně pokročilý  (min. úroveň B1 slovem i písmem)
• Autocad, Inventor, nebo základní znalost s modelováním ve 3D, MS Office
• Požadovaná praxe min 2 roky a odborné znalosti v oblasti chlazení a proudění tekutin. Znalosti v oblastech elektromotorů, akustiky, konstrukce plechových dílů a ŘP sk. B výhodou

Očekáváme samostatnost, flexibilitu, komunikativní schopnosti,  schopnost přípravy prezentací a prezentování, jednání orientované na zákazníka, odpovědnost za výsledky, čistý trestní rejstřík.

Náplň práce:
•  Návrh chladících okruhů, výrobků, tvorba výkresů a technické dokumentace, zkoušení výrobků na zkušebně, řešení reklamací, řešení nestandardních projektů, jednání s vývojovými centry v zahraničí, jednání dodavateli i se zákazníky.

Nabízíme nadstandardní platové podmínky, k základní mzdě i výkonnostní prémie a měsíční osobní ohodnocení, 13. plat, příspěvek na dovolenou, podíl na výsledcích podniku, zajímavou práci v soudržném kolektivu a tvůrčí práci pro leadera na trhu, stáže v zahraničí, částečný homeoffice, samostatnou práci s možností využití vlastních nápadů, školení na míru, možnost osobního rozvoje a seberealizace, zázemí silné zahraniční společnosti, jazykové kurzy, kariérní rozvoj,  příspěvky na stavování (vlastní kuchyně) a množství různých dalších benefitů.