Strategický nákupčí

Předpoklady:

• SŠ/ VŠ ekonomického nebo technického směru
• Uživatelská znalost MS Office, 3 roky let
• Znalost Aj – častá komunikace se zákazníky, znalost NJ vítána
• Orientace v obchodním zákoníku
• ŘP sk. B
• Flexibilita (zahraniční cesty), orientace na zákazníka, zodpovědnost, týmový hráč • Zkušenost z mezinárodního týmu, zkušenosti z nákupu motorů, ventilátorů, výměníků tepla - výhodou

Náplň práce:

•  Výběr dodavatelů na sériové dodávky přímých výrobních materiálů a služeb v daných komoditách
•  Vedení výběrových řízení, jejich vyhodnocení
•  Příprava, kontrola a správa smluv
•  Vytváření a plnění nákupních strategií pro dané komodity
•  Aktivní vyhledávání dodavatelů dle potřeb společnosti
•  Koordinace nákupních aktivit mezi jednotlivými odděleními

Místo pracoviště: Slovanská 781, 463 12 Liberec XXV-Vesec

Nabízíme::

•  Pružnou pracovní dobu
•  5 týdnů dovolené
•  Občerstvení na pracovišti
•  Zázemí stabilní společnosti
•  Mzdu odpovídající dosaženým výsledkům
•  Vzdělávání včetně jazykového

Kontakt pro zájemce:

DencoHappel CZ a.s., personální úsek
Slovanská 781, 463 12 Liberec XXV - Vesec
E-mail: prace.cz@flaktgroup.com