HR Specialist

Máte alepoň nějaké zkušenosti s personalistikou?
Nezaleknete se nových výzev a nebojíte se hledat řešení i tam, kde není na první pohled vidět?
Baví Vás potkávat se s různými lidmi - s jejich radostmi i starostmi?
Myslíte, že byste dokázali tento pracovní inzerát napsat lépe a zajímavěji?
Ano? Výborně! Dejte nám o sobě vědět!
Rozšiřujeme náš malý tým a hledáme posilu na pozici HR Specialist.

Náplň práce:
• Oblast náborů
• Zpracovávání inzerce, vyhledávání kandidátů na sociálních sítích (LinkedIn), Executive search, evidence kandidátů, vedení pracovních pohovorů, spolupráce s agenturami práce
• Oblast vzdělávání
• Příprava ročního vzdělávacího plánu, jeho realizace, koordinace, spolupráce se školami.
• Vyhledávání interních talentů ve firmě, jejich identifikace a rozvoj.
• HR administrativa, spolupráce při vytváření PP dokumentů (spolupráce a zastupování kolegyně v oddělení)

Nabízíme:
• Příjemné pracovní prostředí, dobré mzdové podmínky, výhled z kanceláře přímo na Ještěd.
• Dotované stravování v areálu, pružnou pracovní dobu, jazykové a odborné vzdělávání, výhody dle Kolektivní smlouvy - 13.plat, Vánoční odměna, příspěvek na dovolenou, týden dovolené navíc, masáže...

Požadujeme:
• SŠ / VŠ (není podmínkou)
• Alespoň 2 roky praxe ve výše uvedených oblastech
• Znalost Zákoníku práce
• Absolutní samostatnost a proaktivitu
• Kreativní schopnost hledání řešení
• Výborné komunikativní dovednosti
• Zaměření na preciznost a detail
• Pozitivní přístup
• Týmovost a bezkonfliktnost

Těšíme se na Vás!